Vyhledávání


Nyní jste na stránce:

O nás

Společnost PSK – Průmyslové stavby a konstrukce, a.s. se řadí mezi významné stavební firmy v České republice. Je váženým partnerem a respektovaným konkurentem v oblasti průmyslové, občanské a bytové výstavby. Naše nabídka služeb zahrnuje vše od malých zakázek až po velké projekty.

Za svou několikaletou historii si společnost dokázala vybudovat velmi dobré postavení na trhu. Základem je vysoká profesní odbornost pracovníků , schopnost vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům . Podnikatelské aktivity společnosti jsou mnohostranné a vždy orientované na zákazníka a jeho individuální požadavky.

Naše principy podnikání a know-how zaručují schopnost vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Systém projektového řízení, založený na principech jednoznačného vymezení organizace a odpovědnosti členů zakázkového týmu po celou dobu výstavby garantuje efektivnost, kvalitu služeb, transparentnost ekonomiky a finančních toků. Používáme ověřených manažerských nástrojů k dosažení smluvně sjednaných cílů. Integrovaný systém managementu patří mezi základní pilíře naší společnosti.

Společnost PSK – Průmyslové stavby a konstrukce, a.s. podniká v těchto oborech:

 • Průmyslová výstavby
  výrobní haly a provozy, skladové haly, administrativní budovy, kogenerační jednotky
 • Občanské stavby
  Občanská výstavby, administrativní budovy, nákupní centra, hotely, sportovní objekty, školy, divadla, polyfunkční domy
 • Dopravní stavby
  Komunikace a zpevněné plochy, dráhy
 • Bytová výstavba
  Rodinné domy, bytové domy
 • Inženýrské stavby
  Komunikace, demolice, zemní práce a úpravy území

 

Historie

Společnost vznikla v roce 1996 v rámci restrukturalizace Společenství PSG jako společnost PSG Monolit Zlín, a.s. a historicky navazuje na stavební oddělení firmy Baťa, a.s. Zlín, založené v roce 1924 a poté na Společenství PSG.

V roce 2002 se společnost zcela osamostatnila a pokračuje v úspěšné činnosti dál pod názvem

PSK – Průmyslové stavby a konstrukce, a.s. Od roku 2014 prošla společnost procesem povolení reorganizace a od 26.06.2015 společnost samostatně podniká po schválení reorganizačního plánu Krajským soudem v Brně, sp.zn. KSBR 44 INS 10499/2014-B-154.


Realizace: Enzon